Ponuka

Novinky

DOLEŽITÝ OZNAM:
Chceme zákazníkov oboznámiť  že ak je na stránke uvedené že tovar nie je skladom tak bežné naskladnenie môže trvať 2-3 týždne je to doba ktorú nevieme ovplyvniť keďže termín nám udáva dodávateľ. Ďakujeme za pochopenie


02.2.2017
Poprosíme zákazníkov aby neuhrádzali objednávky ktoré nie sú spracované. Tieto objednávky nemajú priradený variabilný symbol. Platby tohto typu neakceptujeme.Ďakujeme za pochopenie .Objednávky, posielame len na dobierku a všetky nezaplatené a nespracované prevody budeme automaticky prerábať na dobierky.

21.1.2017

Kvôli zvýšenému počtu objednávok doba dodania sa predlžuje. Ak Vám urguje objednávka, informujte sa o dobe doručenia. Ďakujeme za pochopenie. Pripade urgencie či otázok ohladom objednávky volajte na tel.: 0948 103 105. Na email pomalšie reagujeme.


21.2.2017

Vážení zákazníci. Prosíme Vás aby ste pri registráci uviedli platný telefonický kontakt. Budete kontaktovaní ohľadom spracovania Vašej objednávky.

Ďakujeme

Oxid titaničitý, biela - ( 50 g )

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 0,85 € ( 0,71 € bez DPH )

Názov

Oxid titaničitý, biele farbivo, biela, TIO2, pigment, farbivo, farba

Oblasť použitia

Kozmetický priemysel, potravinársky priemysel, maliarstvo, dentálna oblasť, zdravotníctvo, interiér

Krajina pôvodu

Nemecko

Informácie

V prírode sa vyskytuje vo viacerých formách a modifikáciach. Ide o látku, ktorá neškodí zdraviu a bežne sa využíva v rôznych oblastiach každodenného života. Je obsiahnutý v kozmetických prípravkoch, používa sa v potravinárskom priemysle, v maliarstve, v dentálnej oblasti, zdravotníctve či pre jeho sterilizačné vlastnosti v interierových zariadeniach napr. dlaždice potreté TiO2 v kúpeľniach a iné. Pôsobením ultrafialového svetla na oxid titaničitý sa aktivuje fotokatalytická reakcia, ktorá sa okrem iných pozitívnych vlastností vyznačuje i antibakteriálnym účinkom.

Využitie

Vhodná na farbenie v potravinárskom a kozmetickom priemysle. Často sa využíva na farbenie mydla pri výrobe studeným procesom.

Špecifikácie

Hodnoty obsahu čistého farbiva môžu kolísať v rozmedziach stanovených analytickými parametrami.

 

INCI meno: Titanium Dioxide

CAS číslo: 13463-67-7

EC číslo: 236-675-5

Chemická formula: TiO2

Fyzický stav: Tuhý

Zápach: Bez zápachu

Prah zápachu (ppm): Nepoužiteľné

Destilačné rozpätie (°C): Nedostupné

Teplota topenia/Bod tuhnutia (°C): > 1000

Rozpustnosť: Nie je rozpustný vo vode

% Prchavých látok podľa objemu: Nedostupné

Pomer vody/Distribúcia oleja: Nedostupné

Prchavých organických zlúčenín (POZ): Nepoužiteľné

Teplota vzplanutia (°C): Nehorľavý (nehorí)

Skladovanie

Skladujte na chladnom, suchom a dobre vetranom mieste. Udržujte mimo zdrojov tepla, iskier a plameňa. Uchovávajte nádobu tesne uzavretú. Zabráňte kontaminácii vlhkosti. Dlhodobé skladovanie môže viesť k tvorbe hrudiek alebo lepení.

UPOZORNENIE: