Ponuka

Novinky

DÔLEŽITÝ OZNAM:

1.Staré objednávky: postupne dobieháme, ak niekomu urguje objednávka a dlho čaká volajte telefonicky 0948 103 105
2. Reklamácie: posielajte na obchod@pgchem.sk predmet správy reklamácia. Následne kontaktujte nás telefonicky 0948 103 105. Aby sme vám spetne potvrdili, či sme prijali vašu reklamáciu. Obchodných podmienkách skontrolujte kategoriu reklamácie.
3. Zrušenie objednávky: posielajte emailom na obchod@pgchem.sk predmet správy zrusenie objednavky
4. Sťažnosťi/ Nespokojnosť: ohláste prosím telefonicky na 0948 105 105 alebo mailom pgchem@gmail.com

Ospravedlnujeme sa ludom ktorý dlho čakajú, alebo kvôli zlej komunikácií sme im poskytli nepresné informácie.

Lecitín sójový, prášok - ( 10 kg )

Dostupnosť: Chýba na sklade
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 190,00 € ( 158,33 € bez DPH )

Názov

Lecitín sójový prášok, prírodný GMO FREE

Oblasť použitia

Potravinársky priemysel

Informácie

Lecitín je látkou prírodného pôvodu, vyskytujúcou sa napr. v semenách (sójové bôby), je jedným z najlepších produktov pre zníženie hladiny LDL - cholesterolu (t.j. ten "zlý" cholesterol).
Lecitín je po chemickej stránke lipidom zloženým z cholínu, glycerolu a fosfátu, teda tzv. fosfolipidom. Použitie lecitínu je v súčasnej dobe veľmi módne, v prípade jeho nedostatku v organizme, dochádza k poruchám pamäti a nervového systému, k zníženiu imunity, zvýšeniu hladiny cholesterolu, krvného tlaku, spomaleniu regenerácie a dokonca i ku zvýšeniu opotrebenia kĺbov. Lecitín pri pravidelnom používaní pomáha znižovať hladinu cholesterolu a čistí cievne steny. Taktiež podporuje premenu tuku na energiu, posilňuje pamäť, posilňuje imunitný systém. Priaznivo sa podieľa na celkovej regenerácii organizmu a pomáha výžive mozgových buniek. Zlepšuje stav pri bolestiach kĺbov, tvorbe ekzémov a pôsobí aj na zlepšenie kvality pleti. Pri preventívnom užívaní dokáže potlačiť prejavy predčasného starnutia. Odporúča sa proti únave pri fyzickom vypätí a fyzicky pracujúcich a športovcov. obsah phospholipids min. 63%, zvyšky prevažne sójový olej. Lecitín znižuje hladinu cholesterolu v krvi, znižuje krvný tlak a zlepšuje pamäť. Podporuje zrýchlenie metabolizmu tukov a ich redukciu. Bežná denná dávka predstavuje 6 až 10g. Odporúča sa užívať vo viacerých menších dávkach. Doporučenú dávku rozmiešajte v nápoji alebo konzumujte priamo.
Obsah lecitínu: min. 95%
E322

Využitie

Vyrába zo sojových bôbov a poskytuje zdravé a kulinárske ingrediencie. Výhody lecitínu využivajú mnohé priemylné odvetvia od potravinárskych až lekárske aplikácie. Je neoceniteľný ako emulgator, stabilizátor a konzervačná látka.

Výživa pre mozog, znižuje krvný tlak, pozitívne pôsobí na pamäť, kĺby, urýchľuje regeneráciu, zlepšuje využiteľnosť proteínovú. Lecitín tiež znižuje toxický účinok alkoholu na pečen, pôsobí proti opilosti, dlhodobejšie užívanie lecitínu obmedzuje vypadávanie vlasov, pôsobí priaznivo aj na afty a zápaly v ústach.

Špecifikácia

Vzhľad: krémové až svetlé žltohnedé granule

Chuť a vôňa: neutrálna, bez cudzích príchutí

Vlhkosť: najviac 1%

Výrobok neobsahuje GMO.

Skladovanie

Skladovať vnútorných priestoroch a pri izbovej teplote mimo dosahu priameho slnečného svetla a prchavých látok.

UPOZORNENIE: