Ponuka

Novinky

DOLEŽITÝ OZNAM:
Chceme zákazníkov oboznámiť  že ak je na stránke uvedené že tovar nie je skladom tak bežné naskladnenie môže trvať 2-3 týždne je to doba ktorú nevieme ovplyvniť keďže termín nám udáva dodávateľ. Ďakujeme za pochopenie


02.2.2017
Poprosíme zákazníkov aby neuhrádzali objednávky ktoré nie sú spracované. Tieto objednávky nemajú priradený variabilný symbol. Platby tohto typu neakceptujeme.Ďakujeme za pochopenie .Objednávky, posielame len na dobierku a všetky nezaplatené a nespracované prevody budeme automaticky prerábať na dobierky.

21.1.2017

Kvôli zvýšenému počtu objednávok doba dodania sa predlžuje. Ak Vám urguje objednávka, informujte sa o dobe doručenia. Ďakujeme za pochopenie. Pripade urgencie či otázok ohladom objednávky volajte na tel.: 0948 103 105. Na email pomalšie reagujeme.


21.2.2017

Vážení zákazníci. Prosíme Vás aby ste pri registráci uviedli platný telefonický kontakt. Budete kontaktovaní ohľadom spracovania Vašej objednávky.

Ďakujeme

Borovicová silica - ( 10 ml )

Dostupnosť: Chýba na sklade
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 1,45 € ( 1,21 € bez DPH )

Názov

Borovicová silica 10 ml, silica z ihiel Jedľi sibírskej

Oblasť použitia

Potravinársky priemysel, kozmetický priemysel

Krajina pôvodu

Španielsko

Informácie

Borovicová silica má antibakteriálne, analgetické, povzbudzujúce diuretické a ďalšie účinky. Používa sa na liečbu mnohých kožných problémov a v kozmetických prípravkoch. Zrýchľuje metabolizmus, pomáha pri očiste organizmu, uľavuje obličkám. Pomáha sa vyrovnať so stresom, vyčerpaním a zlou náladou.

Využitie

- Príchuť pre potraviny
- Prechladnutie, kašeľ
- bronchitída
- astma
- Pohybové problémy
- Čistí pleť, optimalizuje vlasovú pokožku

Špecifikácie

INCI meno: ABIES SIBIRICA OIL

EC číslo: 294-351-9
CAS číslo: 91697-89-1

Fyzický stav: tekutý

Farba: bezfarebná až žltozelené

Index lomu (pri 20°C): 1,3700-1,4900

Skladovanie

Odporúčané - v dobre uzavretých obaloch, v chladnych, suchych a tmavych podmienkach, pri teplote 5-20°C a max. vlhkosti 75%.

UPOZORNENIE: