Ponuka

Novinky

DOLEŽITÝ OZNAM:
Chceme zákazníkov oboznámiť  že ak je na stránke uvedené že tovar nie je skladom tak bežné naskladnenie môže trvať 2-3 týždne je to doba ktorú nevieme ovplyvniť keďže termín nám udáva dodávateľ. Ďakujeme za pochopenie


02.2.2017
Poprosíme zákazníkov aby neuhrádzali objednávky ktoré nie sú spracované. Tieto objednávky nemajú priradený variabilný symbol. Platby tohto typu neakceptujeme.Ďakujeme za pochopenie .Objednávky, posielame len na dobierku a všetky nezaplatené a nespracované prevody budeme automaticky prerábať na dobierky.

21.1.2017

Kvôli zvýšenému počtu objednávok doba dodania sa predlžuje. Ak Vám urguje objednávka, informujte sa o dobe doručenia. Ďakujeme za pochopenie. Pripade urgencie či otázok ohladom objednávky volajte na tel.: 0948 103 105. Na email pomalšie reagujeme.


21.2.2017

Vážení zákazníci. Prosíme Vás aby ste pri registráci uviedli platný telefonický kontakt. Budete kontaktovaní ohľadom spracovania Vašej objednávky.

Ďakujeme

Vanilkový výťažok - ( 30 ml )

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 4,30 € ( 3,58 € bez DPH )

Názov

Vanilkový (liehový) výťažok 10 ml, extrakt z vanilky pravej (Vanilla planifolia)

Oblasť použitia

Potravinársky priemysel, kozmetický priemysel

Krajina pôvodu

Česká republika

Informácie

Extrakt z plodu vanilky pravej (Vanilla planifolia) v liehu. Extrakt má charakteristickú vanilkovú chuť a vôňu. Je to hnedá, mierne zakalená kvapalina. Malé množstvo usadeniny nie je akostnou chybou.
Extrakt je vyrobený alkoholovou extrakciou fermentovaného plodu vanilky. Hlavná chuťová a vonná látka vanilky je fenolický aldehyd vanilín. Obsahuje aj kyselinu vanilínovú,  4-hydroxybenzaldehyd a kyselinu 4-hydroxybenzovú.

Využitie

Využíva sa ako aróma do potravín. Doporučená maximálna koncentrácia do potravín je 1000 g/100 kg výrobku, pri nápojoch 800 g/100 kg výrobku. Vhodnosť použitia musí odskúšať výrobca konečného produktu.

Zloženie

voda
lieh (ca. 50%)
extraktívne látky z plodov vanilky

Špecifikácie

INCI meno: Vanilla Planifolia Bean Extract
EC číslo: 232-463-1
CAS číslo: 8047-24-3
HS číslo: 1302 (nešpecifické)
Hustota (pri 20 °C): 0,900-0,940 g/cm3
Obsah sušiny: 1,80%
1 kg výrobku obsahuje extrakt z 70 g fermentovaných plodov.

Toxikologické údaje

Nie sú známe. Vo výrobku sa nenašli mikroorganizmy ani ich toxíny, nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín. Alergény neboli nájdené.

Skladovanie

Odporúča sa skladovať pri teplote 5-20°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 75%.

UPOZORNENIE: