Ponuka

Novinky

DOLEŽITÝ OZNAM:
Chceme zákazníkov oboznámiť  že ak je na stránke uvedené že tovar nie je skladom tak bežné naskladnenie môže trvať 2-3 týždne je to doba ktorú nevieme ovplyvniť keďže termín nám udáva dodávateľ. Ďakujeme za pochopenie


02.2.2017
Poprosíme zákazníkov aby neuhrádzali objednávky ktoré nie sú spracované. Tieto objednávky nemajú priradený variabilný symbol. Platby tohto typu neakceptujeme.Ďakujeme za pochopenie .Objednávky, posielame len na dobierku a všetky nezaplatené a nespracované prevody budeme automaticky prerábať na dobierky.

21.1.2017

Kvôli zvýšenému počtu objednávok doba dodania sa predlžuje. Ak Vám urguje objednávka, informujte sa o dobe doručenia. Ďakujeme za pochopenie. Pripade urgencie či otázok ohladom objednávky volajte na tel.: 0948 103 105. Na email pomalšie reagujeme.


21.2.2017

Vážení zákazníci. Prosíme Vás aby ste pri registráci uviedli platný telefonický kontakt. Budete kontaktovaní ohľadom spracovania Vašej objednávky.

Ďakujeme

Aloe vera koncentrát 200:1 - ( 5 g )

Dostupnosť: Nedostupné
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 4,00 € ( 3,33 € bez DPH )

Názov

Aloe vera koncentrát 5 g

Oblasť použitia

Kozmetický priemysel

Krajina pôvodu

Česká republika

Informácie

Kvalita farmaceutická. Voľne sa sypúcí jemne granulovaný prášok bielej až svetlohnedej farby.

Z 200 kg aloe vera sa vyrobí 1 kg tohto extraktu.

Využitie

Aloe vera má protiplesňové, protizápalové, antibakteriálne a antivírusové účinky, odstraňuje celulitídu, lupienku, kožné ochorenia, kožné zápaly, exémy, pomáha pri liečbe omrzlín, popálenín, rezných rán, odrenín. Zázračne pôsobí na nezdravé vlasy.

Špecifikácie

INCI meno: Aloe Barbadensis Leaf
EC číslo: 287-390-8/305-181-2

CAS číslo: 94349-62-9

Fyzický stav: jemne granulovaný prášok

Farba: biela až svetlo hnedá

Skladovanie

Skladujte v čistých, suchých a chladných skladoch. Nevystavujte priamemu svetlu.

UPOZORNENIE: