Ponuka

Novinky

DOLEŽITÝ OZNAM:
Chceme zákazníkov oboznámiť  že ak je na stránke uvedené že tovar nie je skladom tak bežné naskladnenie môže trvať 2-3 týždne je to doba ktorú nevieme ovplyvniť keďže termín nám udáva dodávateľ. Ďakujeme za pochopenie


02.2.2017
Poprosíme zákazníkov aby neuhrádzali objednávky ktoré nie sú spracované. Tieto objednávky nemajú priradený variabilný symbol. Platby tohto typu neakceptujeme.Ďakujeme za pochopenie .Objednávky, posielame len na dobierku a všetky nezaplatené a nespracované prevody budeme automaticky prerábať na dobierky.

21.1.2017

Kvôli zvýšenému počtu objednávok doba dodania sa predlžuje. Ak Vám urguje objednávka, informujte sa o dobe doručenia. Ďakujeme za pochopenie. Pripade urgencie či otázok ohladom objednávky volajte na tel.: 0948 103 105. Na email pomalšie reagujeme.


21.2.2017

Vážení zákazníci. Prosíme Vás aby ste pri registráci uviedli platný telefonický kontakt. Budete kontaktovaní ohľadom spracovania Vašej objednávky.

Ďakujeme

Sublimačná farba, žltá - ( 100 g )

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 3,70 € ( 3,08 € bez DPH )

Názov

Versalová farba žltá

Oblasť použitia

Potravinársky priemysel, drevársky priemysel

Krajina pôvodu

Česká republika

Informácie

Pigmenty VERSAL, pigmentové preparácie VERSANYL, farbivá OSTATON a OSTAPLAST prostriedky z produkcie Synthesia a.s. Pardubice.
Organické pigmenty VERSAL sa vyznačujú vysokou výdatnosťou, jasnými odtieňmi, tepelnou a svetelnou stálosťou, odolnosťou voči poveternostným vplyvom a chemikáliám. Pre najnáročnejšie aplikácie sa doporučuje používať pigmenty s označením HPP (vysoko akostné pigmenty).

Využitie

Vhodná na zafarbenie dymu nakoľko sa jedná o organickú sublimačnú farbu.
Pre priemysel náterových látok do vodou riediteľných a rozpúšťacích 
náterových látok, tlačiarenskych práškových náterových látok,
na zafarbenie plastov, vlákien, textilu, kože, dreva, v potravinárskom a drevárskom priemysle.

 

UPOZORNENIE: