Ponuka

Novinky

31.5.2018
Akceptujeme emailové objednávky. Pri objednávke uviesť dodaciu adresu typ a množstvo tovaru a telefonický kontakt.

1. Reklamácie:
posielajte na info@pgchem.sk predmet správy reklamácia. Následne kontaktujte nás telefonicky 0948 105 105. Aby sme vám spetne potvrdili, či sme prijali vašu reklamáciu. Obchodných podmienkách skontrolujte kategoriu reklamácie.

2. Zrušenie objednávky: posielajte emailom na obchod@pgchem.sk predmet správy zrusenie objednavky

3. Sťažnosťi/ Nespokojnosť: ohláste prosím telefonicky na 0948 105 105 alebo mailom info@pgchem.sk

Bambucké maslo, jemne rafinované - ( 500 g )

Dostupnosť: Nedostupné
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 9,50 € ( 7,92 € bez DPH )

Názov

Bambucké maslo rafinované, bambucke maslo, shea butter

Využitie

Bambucké maslo sa hlavne používa v kozmetike, v krémoch, emulziách, vlasových kondicionéroch pre suché a krehké vlasy, na problémy dehydratácie a deskvamácie. V období sucha zabraňuje praskaniu pokožky, na masáž, ako prostriedok na opalovanie,  v liečebných mastiach.

Informácie

Získava sa z orechov vzácnych stromov Shea Tree, ktoré rastú v Afrike. Vďaka svojim skvelým hydratačným a zmäkčujúcim účinkom a prírodnému charakteru je nesmierne obľúbené po celom svete. Reč je o bambuckom masle, ktoré pôsobí na telo ako dokonalý prírodný balzam. Svojim zložením a šetrným spôsobom spracovania si bambucké maslo uchováva veľký podiel vitamínov, najmä vitamínu A, E a F. Okrem nich obsahuje aj prírodné liečivé vosky, vzácne rastlinné steroly, karitény, kyselinu škoricovú a nenasýtené mastné kyseliny. Jeho zloženie je dokonca vysoko podobné ochrannému filmu ľudskej pokožky a preto je také účinné a u žien také obľúbené. Ak si kúpite 100% prírodné bambucké maslo, môžete ním natierať aj deti, ktoré majú citlivú pokožku.
Zvyšuje obranyschopnosť pokožky, udržuje pokožku pružnú a vláčnu, upokojuje a regeneruje pokožku postihnutú ekzémami, lupienkou a akné, chráni pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi prostredia (mráz, vietor, slnko), zvyšuje odolnosť kože voči infekciám a chorobám, má protizápalové účinky, urýchľuje a uľahčuje hojenie popálenín a drobných odrenín, výbornou prevenciou proti popraskaniu kože a vzniku strií (v tehotenstve, pri telesných zmenách v období dospievania, atď),
odporúča sa aj na ošetrenie jemnej detskej pokožky (napr. v oblasti plienok), vytvára na koži
ochranný filter, pritom neupcháva póry a pokožka môže voľne dýchať.

UPOZORNENIE: