Ponuka

Novinky

19.3.2019
Odteraz poštovné zadarmo nad 90 EUR za tovar do 40 kg balík.

11.2.2019
Zaviedli sme papierové tašky pri osobných odberoch, odteraz si môžete vybrať aj papierové ak nemáte radi plastové.

13.1.2019
Dáváme možnost ktorú postupne zaradíme aj do našej ponuky si vybrať kurierskú spoločnosť.
Pokial by ste mali výhradi posielať s GEIS vieme zabezpečiť aj s GLS prepravu. Stačí uviesť pri objednávke do poznámky, že prajete si posielať cez GLS.

31.5.2018
Akceptujeme emailové objednávky. Pri objednávke uviesť dodaciu adresu typ a množstvo tovaru a telefonický kontakt. Posielajte na obchod@pgchem.sk

1. Reklamácie:
posielajte na info@pgchem.sk predmet správy reklamácia. Následne kontaktujte nás telefonicky 0948 105 105. Aby sme vám spetne potvrdili, či sme prijali vašu reklamáciu. Obchodných podmienkách skontrolujte kategoriu reklamácie.

2. Zrušenie objednávky: posielajte emailom na obchod@pgchem.sk predmet správy zrusenie objednavky

3. Sťažnosť / Nespokojnosť:
ohláste prosím telefonicky na 0948 105 105 alebo mailom obchod@pgchem.sk

Makadamiový olej - ( 500 ml )

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 15,50 € ( 12,92 € bez DPH )

Názov

Makadámiový olej, makadamium, olej

Oblasť použitia

Kozmetický priemysel

Krajina pôvodu

Guatemala

Informácie

Makadamiový olej je rafinovaný.

Využitie

Makadamiový olej je známy ako silný antioxidant, ktorý bráni poškodeniu bunkových membrán. Vďaka spojeniu zinku a nenasýtených mastných kyselín je vynikajúcim prostriedkom na zjemnenie a zvláčnenie pokožky. Udržuje ju hebkú, pružnú a mimoriadne elastickú. Práve preto je obľúbený na starnúcu pleť. Tento regeneračný olej sa vynikajúco rozotiera a absorbuje. Používa sa teda aj na masáže. Ak túžite po zdravšej pokožke, neváhajte makadamiový olej použiť. Je vhodný aj po poškodení pokožky úrazom, či popálením. Má totiž schopnosť pleť hojiť a regenerovať. Trpíte v zime mimoriadne vysušenou a popraskanou pokožkou? Určite nič príjemné. Aj tento problém však jednoducho vyrieši makadamiový olej. Stačí ho naniesť na citlivé miesta podobne, ako klasický krém. Olej sa rýchlo vpije a nezanecháva na pokožke mastné stopy. Keďže pleť nedráždi, možno ho použiť aj na citlivú detskú pokožku. Veľmi účinný je najmä na starnúcu pleť, kde pôsobí ako vyhladzovač vrások.

Špecifikácie

INCI: Macadamia Integrifolia/Tetraphylla Seed Oil

UPOZORNENIE: