Ponuka

Novinky

13.1.2019
Pokial vám nevyhovuje doručenie kurierom, spúštame posielanie balíkov aj cez GEIS POINT, stačí uviesť, pri objednávke do poznámky, mesto a výdajne miesto. Takto si môžete vybrať balík kedy vám to vyhovuje. https://www.baliky.sk/ na tejto stránke máte uvedené výdajné miesta kde sú k dispozícií.

13.1.2019

Dáváme možnost ktorú postupne zaradíme aj do našej ponuky si vybrať kurierskú spoločnosť.
Pokial by ste mali výhradi posielať s GEIS vieme zabezpečiť aj s GLS prepravu. Stačí uviesť pri objednávke do poznámky, že prajete si posielať cez GLS.

31.5.2018
Akceptujeme emailové objednávky. Pri objednávke uviesť dodaciu adresu typ a množstvo tovaru a telefonický kontakt. Posielajte na obchod@pgchem.sk

1. Reklamácie:
posielajte na info@pgchem.sk predmet správy reklamácia. Následne kontaktujte nás telefonicky 0948 105 105. Aby sme vám spetne potvrdili, či sme prijali vašu reklamáciu. Obchodných podmienkách skontrolujte kategoriu reklamácie.

2. Zrušenie objednávky: posielajte emailom na obchod@pgchem.sk predmet správy zrusenie objednavky

3. Sťažnosť / Nespokojnosť: ohláste prosím telefonicky na 0948 105 105 alebo mailom obchod@pgchem.sk

Izolepa 48 x 66 hnedá

Dostupnosť: Nedostupné
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 1,10 € ( 0,92 € bez DPH )

Názov

Lepiaca páska , Izolepa 48 x 66 hnedá

Využitie

Pre lepenie a balenie krabíc v priemysle pred expedíciou, lepenie poštových balíkov, podlepovanie a spájanie zakrývacích fólií, na lepenie zásielok apod

Informácie

Kvalitná baliaca páska 48 mm s návinom 66 m, pre časté priemyselné použitie aj v teplotách pod bodom mrazu. Veľmi dobrá príľnavosť, zaručená dobrá tesnosť hneď po aplikácii, dobrá odolnosť voči starnutiu a teplotám. Prevedenie hnedá. Lepidlo Hotment, hrúbka pásky 25 mikrónov.
- šírka 48 mm / návin 66 m
- hrúbka 28 mikrónov
- PVC
- hnedá