Ponuka

Novinky

13.1.2019
Pokial vám nevyhovuje doručenie kurierom, spúštame posielanie balíkov aj cez GEIS POINT, stačí uviesť, pri objednávke do poznámky, mesto a výdajne miesto. Takto si môžete vybrať balík kedy vám to vyhovuje. https://www.baliky.sk/ na tejto stránke máte uvedené výdajné miesta kde sú k dispozícií.

13.1.2019

Dáváme možnost ktorú postupne zaradíme aj do našej ponuky si vybrať kurierskú spoločnosť.
Pokial by ste mali výhradi posielať s GEIS vieme zabezpečiť aj s GLS prepravu. Stačí uviesť pri objednávke do poznámky, že prajete si posielať cez GLS.

31.5.2018
Akceptujeme emailové objednávky. Pri objednávke uviesť dodaciu adresu typ a množstvo tovaru a telefonický kontakt. Posielajte na obchod@pgchem.sk

1. Reklamácie:
posielajte na info@pgchem.sk predmet správy reklamácia. Následne kontaktujte nás telefonicky 0948 105 105. Aby sme vám spetne potvrdili, či sme prijali vašu reklamáciu. Obchodných podmienkách skontrolujte kategoriu reklamácie.

2. Zrušenie objednávky: posielajte emailom na obchod@pgchem.sk predmet správy zrusenie objednavky

3. Sťažnosť / Nespokojnosť: ohláste prosím telefonicky na 0948 105 105 alebo mailom obchod@pgchem.sk

Hrebeň na vši Terminátor

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 12,00 € ( 10,00 € bez DPH )

Názov

Nit free, nitty gritty, kefka proti vši

Popis

Je to podstate hrebeň na vši nitty gritty len od iného dodávatela.
Nit Nit Terminator je patentovaný produkt určený pre rýchle a úplné odstránenie vší. Stačí raz dôkladně prečesať.
Zatial čo šampón funguje iba ako prevencia a spreje proti vší iba uduseným parazitom, tento hrebienok ako jediný dokáže z vlasov odstrániť vší v všetkých vývojových štádiách, všetky oči. Čestvě vylíhnuté nymfy a vajíčka sú tak malé, že je obvyklý všiváček nedokáže zachytiť. Hustý Nit Free Terminator je vybavený pozdĺžnymi zárezmi, v ktorých sa zachytávajú hnidy. Díky tomu sa zbavíte jednoducho, rýchlo a bez chemie.
Najlepšie výsledky dosiahnete, ak najskôr na vlasy použijete kondicionér.

UPOZORNENIE: