Ponuka

Novinky

13.1.2019
Pokial vám nevyhovuje doručenie kurierom, spúštame posielanie balíkov aj cez GEIS POINT, stačí uviesť, pri objednávke do poznámky, mesto a výdajne miesto. Takto si môžete vybrať balík kedy vám to vyhovuje. https://www.baliky.sk/ na tejto stránke máte uvedené výdajné miesta kde sú k dispozícií.

13.1.2019

Dáváme možnost ktorú postupne zaradíme aj do našej ponuky si vybrať kurierskú spoločnosť.
Pokial by ste mali výhradi posielať s GEIS vieme zabezpečiť aj s GLS prepravu. Stačí uviesť pri objednávke do poznámky, že prajete si posielať cez GLS.

31.5.2018
Akceptujeme emailové objednávky. Pri objednávke uviesť dodaciu adresu typ a množstvo tovaru a telefonický kontakt. Posielajte na obchod@pgchem.sk

1. Reklamácie:
posielajte na info@pgchem.sk predmet správy reklamácia. Následne kontaktujte nás telefonicky 0948 105 105. Aby sme vám spetne potvrdili, či sme prijali vašu reklamáciu. Obchodných podmienkách skontrolujte kategoriu reklamácie.

2. Zrušenie objednávky: posielajte emailom na obchod@pgchem.sk predmet správy zrusenie objednavky

3. Sťažnosť / Nespokojnosť: ohláste prosím telefonicky na 0948 105 105 alebo mailom obchod@pgchem.sk

Šelak čierny - ( 100 g )

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 4,54 € ( 3,78 € bez DPH )

Názov

Šelak čierny

Využitie

Tento prírodný produkt je využívaný k vytvoreniu lesklého tvrdého povrchu a je fyziologicky nezávadný , biologicky odbúrateľný, nezapácha a neobsahuje žiadne jedy.

Najčastejšie sa používa:
- na obnovovanie politúra nábytku
- starožitnosti
- hudobných nástrojov
- zbraní
- a podobných povrchov

Tiež sa používa na výrobu politúr, lakov na drevo a kov, lepidiel, pečatných voskov a pod.

Informácie

Riedi sa liehom (čím čistejší lieh, tým kvalitnejší náter) – získate prírodný liehový náter. Liehové nátery patria k najstarším technológiám. Nátery rýchlo schnú cca 30 až 60 minút, majú tvrdý ale krehký povrch. Dobre priľnú k podkladom, kde iné nátery zle držia. Nátery sú odolné proti benzínu a minerálnym olejom, zle vzdorujú poveternostným vplyvom. Nátery sú zdravotne nezávadné a môžu sa používať v potravinárstve ale i na hračky.

Nanáša sa štetcom, máčaním, namaľovaním, tupovaním. Plocha musí byť pred úpravou suchá a čistá. Nanáša sa napr. plochým štetcom jedným smerom. Náter je potrebné viackrát opakovať.

UPOZORNENIE: