Ponuka

Novinky

13.1.2019
Pokial vám nevyhovuje doručenie kurierom, spúštame posielanie balíkov aj cez GEIS POINT, stačí uviesť, pri objednávke do poznámky, mesto a výdajne miesto. Takto si môžete vybrať balík kedy vám to vyhovuje. https://www.baliky.sk/ na tejto stránke máte uvedené výdajné miesta kde sú k dispozícií.

13.1.2019

Dáváme možnost ktorú postupne zaradíme aj do našej ponuky si vybrať kurierskú spoločnosť.
Pokial by ste mali výhradi posielať s GEIS vieme zabezpečiť aj s GLS prepravu. Stačí uviesť pri objednávke do poznámky, že prajete si posielať cez GLS.

31.5.2018
Akceptujeme emailové objednávky. Pri objednávke uviesť dodaciu adresu typ a množstvo tovaru a telefonický kontakt. Posielajte na obchod@pgchem.sk

1. Reklamácie:
posielajte na info@pgchem.sk predmet správy reklamácia. Následne kontaktujte nás telefonicky 0948 105 105. Aby sme vám spetne potvrdili, či sme prijali vašu reklamáciu. Obchodných podmienkách skontrolujte kategoriu reklamácie.

2. Zrušenie objednávky: posielajte emailom na obchod@pgchem.sk predmet správy zrusenie objednavky

3. Sťažnosť / Nespokojnosť: ohláste prosím telefonicky na 0948 105 105 alebo mailom obchod@pgchem.sk

Parafínový vosk - ( 20 kg )

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 65,00 € ( 54,17 € bez DPH )

Názov

Parafínový vosk

Oblasť použitia

Výroba sviečok, papierenský priemysel, textilný priemysel, náterové výrobky, pre impregnáciu a ochranu v chemickom priemysle a ďalších priemysloch

Informácie

Parafín je druh vosku pochádzajúci z ropy, ktorý sa vďaka svojmu unikátnemu zloženiu stal zaujímavou prísadóu v kozmetickom priemysle. Parafín je mimoriadne bohatý na minerálne látky, konkrétne železo, kremík a horčík. Taktiež je cenným zdrojom vitamínu E, ktorý často pridávajú do krémov pre zrelé ženy, pretože pomáha bojovať proti starnutiu pleti. Parafínový vosk má veľkú tepelnú kapacitu, dokáže teda absorbovať a ďalej si uchovať veľké množstvo tepla. Parafínová vaňa využíva zádržné tepelné kapacity parafínu v jednoduchom procese nazývanom tepelná výmena. Zatiaľ čo parafín mení skupenstvo, teplo je prevádzané do jadra postihnutej oblasti. Zároveň teplo z parafínu otvára póry a podporuje cirkuláciu živín v koži. Parafínové zábaly predstavujú procedúru, ktorá kombinuje zdravotné aj estetické účinky. Počas zábalu dochádza k predaniu tepla a účinných minerálovdo pokožky, zvyšuje sa jej prekrvenie, zmäkčuje a zvyšuje sa jej tonus. Medzi najobľúbenejšie patria parafínové zábaly rúk a nôh. Týmito pravidelnými parafínovými zábalmi sa docieli nielen spevnenie nechtov, krásnej jemnej hodvábnej pokožky, jej viditeľnému a okamžitému omladnutiu, ale dôjde k uvoľneniu drobných kĺbov, stuhnutého zápästia, ktoré sú následkom jednostrannej námahy napr. pri práci na počítači. Parafínový zábal prekrvuje pokožku, zmäkčuje stvrdnutú kožu, prehrieva svaly, uvoľňuje stuhnuté a bolestivé kĺby. Dostavuje sa vysoký a okamžitý kozmetický efekt - pokožka je zamatovo hebká. Po aplikácii teplého parafínu nastáva zvýšené prekrvenie pokožky a tým dochádza k urýchleniu látkovej výmeny.

Riešia problém ako je praskanie, vysúšanie, zádery. Zabráni
zhrubnutiu kože. Okamžite vracajú pokožke pružnosť a jemnosť.
Účinky:
- Naplní pokožku vitamínmi a olejmi
- Má blahodárny účinok na rast a pevnosť nechtov
- parafín na tvár - zvyšuje tonus pleti, hĺbkovo hydratuje, zjemňuje vrásky, pôsobí
omladzujúco. Zabráni zhrubnutiu kože. Okamžite vracajú pokožke pruznosť a jemnosť.
- zrýchli sa metabolizmus a regenerácia buniek.
- pravidelnymi zábalmi sa docieli aj spevnenie a celková zmena kvality nechtov.

Využitie

Pôsobí na intenzívnu regeneráciu pokožky. Je vhodný na namáhanú, popraskanú a vysušenú pokožku, zároveň môže byť ako doplnok ku kozmetickému ošetreniu ako preventívne zdravotné ošetrenie rúk. Parafín na ruky a nohy - je určený pre pokožku trpiacu vysychaním, praskaním a nedostatkom výživy.

Špecifikácie

EK číslo: 265-145-6
CAS číslo: 64742-43-4
Bo tuhnutia
(°C): 58,0-60,0
Penetrácia (pri 25
°C): max. 20 dmm
Obsah oleja
: max. 0,5%

Farba, Saybolt: min. 26

Obsah síry: max. 20 mg/kg

Zápach: max. 1

Popol, obsah: max. 0,05 %

Benzén: max. 0,5 mg/kg

Toluén: max. 1,00 mg/kg

Xylén: max. 1,00 mg/kg

UV stabilita: min. 15

Viskozita (pri 100°C): max. 5,8 mm2/s

Skladovanie

Odporúča sa skladovať pri teplote 15-25°C.

UPOZORNENIE: