Ponuka

Novinky

13.1.2019
Pokial vám nevyhovuje doručenie kurierom, spúštame posielanie balíkov aj cez GEIS POINT, stačí uviesť, pri objednávke do poznámky, mesto a výdajne miesto. Takto si môžete vybrať balík kedy vám to vyhovuje. https://www.baliky.sk/ na tejto stránke máte uvedené výdajné miesta kde sú k dispozícií.

13.1.2019

Dáváme možnost ktorú postupne zaradíme aj do našej ponuky si vybrať kurierskú spoločnosť.
Pokial by ste mali výhradi posielať s GEIS vieme zabezpečiť aj s GLS prepravu. Stačí uviesť pri objednávke do poznámky, že prajete si posielať cez GLS.

31.5.2018
Akceptujeme emailové objednávky. Pri objednávke uviesť dodaciu adresu typ a množstvo tovaru a telefonický kontakt. Posielajte na obchod@pgchem.sk

1. Reklamácie:
posielajte na info@pgchem.sk predmet správy reklamácia. Následne kontaktujte nás telefonicky 0948 105 105. Aby sme vám spetne potvrdili, či sme prijali vašu reklamáciu. Obchodných podmienkách skontrolujte kategoriu reklamácie.

2. Zrušenie objednávky: posielajte emailom na obchod@pgchem.sk predmet správy zrusenie objednavky

3. Sťažnosť / Nespokojnosť: ohláste prosím telefonicky na 0948 105 105 alebo mailom obchod@pgchem.sk

Kombinéza Tyvek classic expert ( XL )

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 9,40 € ( 7,83 € bez DPH )

Názov

Kombinéza Tyvek classic expert

Využitie

Využíva sa proti ochrane voči chemikáliám, azbestu a prachu.

Informácie

Miesto kombinézy Tyvek Classic teraz nový vylepšený Tyvek Classic Xpert. Antistatická vodeodolná kombinéza s kapucňou, vonkajšie šité švy, trojdielna pružná kapucňa, zips Tyvek s klopou, elastické manžety, pás a členky. Nový ergonomický dizajn pre lepšie prispôsobenie postave a voľnosť pohybu, nový dizajn kapucňa kopírujúca tvar tváre a rukávmi, ktoré sa nevyhrňujú. Nová technológia švov. Inovované moderné balenie.

Špecifikácie

Veľkosť: XL