Ponuka

Novinky

DOLEŽITÝ OZNAM:
Chceme zákazníkov oboznámiť  že ak je na stránke uvedené že tovar nie je skladom tak bežné naskladnenie môže trvať 2-3 týždne je to doba ktorú nevieme ovplyvniť keďže termín nám udáva dodávateľ. Ďakujeme za pochopenie


02.2.2017
Poprosíme zákazníkov aby neuhrádzali objednávky ktoré nie sú spracované. Tieto objednávky nemajú priradený variabilný symbol. Platby tohto typu neakceptujeme.Ďakujeme za pochopenie .Objednávky, posielame len na dobierku a všetky nezaplatené a nespracované prevody budeme automaticky prerábať na dobierky.

21.1.2017

Kvôli zvýšenému počtu objednávok doba dodania sa predlžuje. Ak Vám urguje objednávka, informujte sa o dobe doručenia. Ďakujeme za pochopenie. Pripade urgencie či otázok ohladom objednávky volajte na tel.: 0948 103 105. Na email pomalšie reagujeme.


21.2.2017

Vážení zákazníci. Prosíme Vás aby ste pri registráci uviedli platný telefonický kontakt. Budete kontaktovaní ohľadom spracovania Vašej objednávky.

Ďakujeme

Citronová tráva extrakt - ( 30 ml )

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 2,80 € ( 2,33 € bez DPH )

Názov

Citrónová tráva extrakt 30 ml, extrakt z citrónovej trávy

Oblasť použitia

Kozmetický priemysel, potravinársky priemysel

Krajina pôvodu

Česká republika

Informácie

Liehový extrakt citrónovej trávy. Je to svetlohnedá kvapalina s jemnou citrónovo-ovocnou chuťou. Malé množstvo usadeniny nie je akostnou chybou.

Citrónová tráva sa používa ako prísada do čajov, nanukov a do šalátov (použiť sa môže priamo rastlina, a nie extrakt). Citrusové vône odpudzujú hmyz.

Využitie

Využíva sa ako ako aróma do potravín alebo na kozmetické účely, napr. do krémov, mydiel. Maximálna koncentrácia do nápojov 2000 g/100 kg výrobku (odporúčaná koncentrácia: 500 g/100 kg výrobku). Vhodnosť použitia musí odskúšať výrobca konečného produktu.

Zloženie

voda
lieh
extraktívne látky získané z vňati voňavky citrónovej:
(myrcén, citronellal, geranyl acetát, geraniol, nerol, neral a stopy limonénu a citralu)

Špecifikácie

INCI meno: CYMBOPOGON CITRATUS EXTRACT
EC číslo: 289-752-0
CAS číslo: 89998-14-1

Fyzický stav: tekutá

Farba: svetlo hnedá

HS číslo:  1302 (nešpecifické)
Index lomu (pri 20 °C): 1,3420-1,3570
Obsah etanolu: 24 m/m %
1 kg výrobku obsahuje extrakt zo 110 g vňate.

Toxikologické údaje

Nie sú známe. Vo výrobku sa nenašli mikroorganizmy ani ich toxíny, nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín. Alergény neboli nájdené.

Skladovanie

Odporúčané - v dobre uzavretých obaloch; v tme, pri teplote +5 až 20 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 75%.

UPOZORNENIE: