Ponuka

Novinky

DOLEŽITÝ OZNAM:
Chceme zákazníkov oboznámiť  že ak je na stránke uvedené že tovar nie je skladom tak bežné naskladnenie môže trvať 2-3 týždne je to doba ktorú nevieme ovplyvniť keďže termín nám udáva dodávateľ. Ďakujeme za pochopenie


02.2.2017
Poprosíme zákazníkov aby neuhrádzali objednávky ktoré nie sú spracované. Tieto objednávky nemajú priradený variabilný symbol. Platby tohto typu neakceptujeme.Ďakujeme za pochopenie .Objednávky, posielame len na dobierku a všetky nezaplatené a nespracované prevody budeme automaticky prerábať na dobierky.

21.1.2017

Kvôli zvýšenému počtu objednávok doba dodania sa predlžuje. Ak Vám urguje objednávka, informujte sa o dobe doručenia. Ďakujeme za pochopenie. Pripade urgencie či otázok ohladom objednávky volajte na tel.: 0948 103 105. Na email pomalšie reagujeme.


21.2.2017

Vážení zákazníci. Prosíme Vás aby ste pri registráci uviedli platný telefonický kontakt. Budete kontaktovaní ohľadom spracovania Vašej objednávky.

Ďakujeme

Sedem bylinný výťažok - ( 10 ml )

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 1,90 € ( 1,58 € bez DPH )

Názov

Sedem bylinný výťažok 10 ml

Oblasť použitia

Kozmetický priemysel

Krajina pôvodu

Česká republika

Informácie

Výťažok zo siedmych druhov bylín v propylénglykole. Výťažok má charakteristickú sladkastú bylinnú chuť a vôňu. Je to hnedožltá kvapalina s miernym množstvom usadenín. Pred použitím potrepať! Obsahuje výťažok z z listu brezy previsnutej (Betula pendula), kvetu podbeľa liečivého (Tussilago farfara), vňati žihľavy dvojdomej (Urtica dioica), kvetu harmančeka pravého (Matricaria chamomilla), vňati prasličky roľnej (Equisetum arvense), kvetu hluchavky bielej (Lamium album), koreňa lopúcha plstnatého (Arctium tomentosum).

Využitie

Používa sa na kozmetické účely, napr. do krémov, pleťového mlieka, vlasovej kozmetiky, mydiel alebo do kúpelných prísad. Doporučená koncentrácia je 1-5%. Vhodnosť použitia musí odskúšať výrobca konečného produktu.

Zloženie

voda
propylénglykol (E 1520, 30,0%)
extraktívne látky

Špecifikácie

INCI meno: - (nevzťahuje sa na zmesi)
EC číslo: -
CAS číslo: -

Fyzický stav: tekutý

Farba: hnedožltá

HS číslo: 1302 (nešpecifické)
Index lomu (pri 20 °C): 1,3700-1,3800
Obsah sušiny: >3,50%
1 kg výrobku obsahuje extrakt z 245 g zo zmesi bylín.

Toxikologické údaje

Nie sú známe. Vo výrobku sa nenašli mikroorganizmy ani ich toxíny, nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín. Alergény neboli nájdené.

Skladovanie

Odporúča sa skladovať v dobre uzavretých obaloch pri teplote 5-20°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 75%.

UPOZORNENIE: