Ponuka

Novinky

13.1.2019
Pokial vám nevyhovuje doručenie kurierom, spúštame posielanie balíkov aj cez GEIS POINT, stačí uviesť, pri objednávke do poznámky, mesto a výdajne miesto. Takto si môžete vybrať balík kedy vám to vyhovuje. https://www.baliky.sk/ na tejto stránke máte uvedené výdajné miesta kde sú k dispozícií.

13.1.2019

Dáváme možnost ktorú postupne zaradíme aj do našej ponuky si vybrať kurierskú spoločnosť.
Pokial by ste mali výhradi posielať s GEIS vieme zabezpečiť aj s GLS prepravu. Stačí uviesť pri objednávke do poznámky, že prajete si posielať cez GLS.

31.5.2018
Akceptujeme emailové objednávky. Pri objednávke uviesť dodaciu adresu typ a množstvo tovaru a telefonický kontakt. Posielajte na obchod@pgchem.sk

1. Reklamácie:
posielajte na info@pgchem.sk predmet správy reklamácia. Následne kontaktujte nás telefonicky 0948 105 105. Aby sme vám spetne potvrdili, či sme prijali vašu reklamáciu. Obchodných podmienkách skontrolujte kategoriu reklamácie.

2. Zrušenie objednávky: posielajte emailom na obchod@pgchem.sk predmet správy zrusenie objednavky

3. Sťažnosť / Nespokojnosť: ohláste prosím telefonicky na 0948 105 105 alebo mailom obchod@pgchem.sk

Bambucké maslo, prírodné - ( 100 g )

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 3,80 € ( 3,17 € bez DPH )
Množstvo Zľava
5 ks a viac 10%
10 ks a viac 20%

Názov

Bambucké maslo prírodné, bambucke maslo, organicke, nerafinovane nebielene

Oblasť použitia

Kozmetický priemysel, farmaceutický priemysel

Krajina pôvodu

Sudán, Západná Afrika (Ghana, Nigéria, Mali)

Informácie

Prírodné nerafinované bambucké maslo žltohnedej farby a miernej praženej vône. Obsahuje omnoho viac vitamínov a iných cenných látok ako biela, teda čistená forma.

Získava sa z orechov vzácnych stromov Shea Tree, ktoré rastú v Afrike. Vďaka svojim skvelým hydratačným a zmäkčujúcim účinkom a prírodnému charakteru je nesmierne obľúbené po celom svete. Reč je o bambuckom masle, ktoré pôsobí na telo ako dokonalý prírodný balzam. Svojim zložením a šetrným spôsobom spracovania si bambucké maslo uchováva veľký podiel vitamínov, najmä vitamínu A, E a F. Okrem nich obsahuje aj prírodné liečivé vosky, vzácne rastlinné steroly, karitény, kyselinu škoricovú a nenasýtené mastné kyseliny. Jeho zloženie je dokonca vysoko podobné ochrannému filmu ľudskej pokožky a preto je také účinné a u žien také obľúbené. Ak si kúpite 100% prírodné bambucké maslo, môžete ním natierať aj deti, ktoré majú citlivú pokožku.
Zvyšuje obranyschopnosť pokožky, udržuje pokožku pružnú a vláčnu, upokojuje a regeneruje pokožku postihnutú ekzémami, lupienkou a akné, chráni pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi prostredia (mráz, vietor, slnko), zvyšuje odolnosť kože voči infekciám a chorobám, má protizápalové účinky, urýchľuje a uľahčuje hojenie popálenín a drobných odrenín, výbornou prevenciou proti popraskaniu kože a vzniku strií (v tehotenstve, pri telesných zmenách v období dospievania, atď), odporúča sa aj na ošetrenie jemnej detskej pokožky (napr. v oblasti plienok), vytvára na koži ochranný filter, pritom neupcháva póry a pokožka môže voľne dýchať.

Využitie

Bambucké maslo sa hlavne používa v kozmetike, v krémoch, emulziách, vlasových kondicionéroch pre suché a krehké vlasy, na problémy dehydratácie a deskvamácie. V období sucha zabraňuje praskaniu pokožky, na masáž, ako prostriedok na opalovanie,  v liečebných mastiach.

Špecifikácia

INCI meno: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
CAS číslo: 194043-92-0

Index lomu (40°C): 1.455-1.470
Číslo kyslosti 1.5
Jódové číslo: 48-73
Bod topenia: 28-42°C

Skladovanie

Riadne uzatvorené, chrániť pred vlhkosťou, teplom a chráni pred nečistotami a cudzích telies.

UPOZORNENIE: