Ponuka

Novinky

OZNAM
Kvôli obrovskému návalu objednávok sme pozastavili predaj strategických komodít do doby, kým dobehneme staré objednávky, tiež z dôvodu, že ľudia neustále volajú a znemožňujú nám tým prácu. Za pochopenie ďakujem a, keď ani toto opatrenie nepomôže vypne sa telefón, kým sa nevybavia všetky staré objednávky.

1 DOBIERKY SÚ POVOLENÉ LEN PLATOBNOU KARTOU U KURIERA ( DAJTE DO POZNÁMKY ZAPLATIM KARTOU A NEMUSÍME VOLAŤ )
2 PREVODY FUNGUJÚ ŠTANDARDNE
3. RESPIRÁTORY NEBUDÚ
4. NEPÍŠTE EMAILY A NEVOLAJTE KEDY SA VAŠA OBJEDNÁVKA VYBAVI ROBÍME ČO JE NAŠICH SILÁCH
5. Čím viac položiek v objednávke tým dlhšie trvá vybaviť, keď sa neustále dopĺňa a pod. Celý deň sa rieši len emaily a telefonáty a nestíhame robiť vaše objednávky.

Zelený íl, montmorillonit, SF - ( 50 g )

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 2,00 € ( 1,67 € bez DPH )

Názov

Zelený íl , Montmorillonit , INCI: Montmorillonite (green clay)

Informácie

Hlina, tiež nazývaná minerálna zemina, je bohatá na stopové a základné minerály, ktoré sa môžu líšiť v závislosti od pestovateľskej plochy. Má svoj pôvod v dobe ľadovej a dlho sa používa ako produkt v starostlivosti o krásu. Zložkami hliny na starostlivosť o pokožku sú v podstate selén, zinok, železo, horčík a oxid kremičitý. Prírodný kozmetický prípravok čistí a detoxikuje pokožku. Pri výrobe mydla sa môže spracovať ako prírodné farbivo a ako prísada do starostlivosti.

Využitie

Hlinitý montmorillonit (superjemný) má antiseptický účinok a podporuje prekrvenie pokožky. Pomáha regenerovať kožné bunky a zmierňuje jazvy a vrásky. Vďaka svojej vysokej absorpcii, čistote a kvalite je známy ako najlepší zo zeleného ílu. Je ideálny pre normálnu a mastnú pleť, ako aj pre pokožku hlavy. Montmorillonitová hlina sa používa v kozmetike na ošetrenie tvárových masiek, peelingov, krémov a vlasov.

Špecifikácia

Vzhľad: púder zelenej farby
Zloženie:
SiO2 - 55,47 %
Al2O3 - 18,64 %
Fe2O3 - 6,35 %
CaO - 1,93 %
MgO - 4,01 %
Na2O - 1,10 %
K2O - 3,66 %
MnO - 0,15 %

Krajina pôvodu

Francúzsko

Skladovanie

Skladujte uzavreté na chladnom a suchom mieste.

UPOZORNENIE: