Ponuka

Novinky

31.5.2018
Akceptujeme emailové objednávky. Pri objednávke uviesť dodaciu adresu typ a množstvo tovaru a telefonický kontakt. Posielajte na obchod@pgchem.sk

1. Reklamácie:
posielajte na info@pgchem.sk predmet správy reklamácia. Následne kontaktujte nás telefonicky 0948 105 105. Aby sme vám spetne potvrdili, či sme prijali vašu reklamáciu. Obchodných podmienkách skontrolujte kategoriu reklamácie.

2. Zrušenie objednávky: posielajte emailom na obchod@pgchem.sk predmet správy zrusenie objednavky

3. Sťažnosť / Nespokojnosť: ohláste prosím telefonicky na 0948 105 105 alebo mailom obchod@pgchem.sk

Rašelinové tablety, 3 cm - ( 10 ks )

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 bal
Cena s DPH: 1,26 € ( 1,05 € bez DPH )
Množstvo Zľava
10 bal a viac 10%

Názov

Rašelinové tablety - 3 cm

Využitie

Napríklad je možné v nich množiť rezky vianočných hviezd, muškáty, begónie, ibištek, gerbery, aphelandry, Stephanotis, karafiáty. Priamo možno vysievať napr: cyklámen, autárie, a ďalšie. Využiť možno aj k množeniu jahôd, skalničiek a vodných rastlín. Tablety Jiffy 9 možno použiť pre okrasné rastliny: chryzantény, karafiáty, gerbery, previsnuté muškáty, cyklámeny aj zeleninu: šalát, kaleráb, karfiol, čínska kapusta aj dreviny: skalníky, koniféry, azalky.

Informácie

Prinášajú úspornú a jednoduchú manipuláciu a skladovanie pred použitím, vyváženým pomerom vzduchu v napučanej tablete rýchlejšie zakorenenie, neobsahujú škodcov ani zárodky chorôb - netreba sterilizovať, ľahkú manipuláciu pri stávkovaní s následným rýchlym zakorenením, dobré využitie priestoru - možno na ploche 2,2 m2 pestovať až 1000 ks sadeníc, odstraňujú nutnosť častej závlahy a umožňujú dlhší transport z dôvodu vyššej absorpcie vody. Tablety Jiffy majú pH 5,5 ± 0,5 a vodivosť výluhu 1,25 ± 0,25 mS / cm. A ako s nimi pracovať? Tablety možno umiestniť do dodávaných typov miniparenísk alebo len do misky. V nich sa zvlhčí vodou (cca 80 l na 1000 ks) a po napučaní (cca po 5 min. U Jiffy 7 alebo cca 30 min. U Jiffy 9) možno do nich vysievať alebo u Jiffy 7 aj zapichovať rezne rastlín. Z dôvodu maximálneho využitia je vhodné semená nechať predklíčiť na filtračnom papieri v zakrytých miskách a do napučaných tabliet premiestniť len vyklíčené semená. Napučané tablety by sa nemali nechať zaschnúť, ale tiež nie vyplavovať vodou. Tablety Jiffy 7 sú vhodné aj pre pikírovánie a tkanivové kultúry.
Priemer: 42 mm

UPOZORNENIE: