Ponuka

Novinky

13.1.2019
Pokial vám nevyhovuje doručenie kurierom, spúštame posielanie balíkov aj cez GEIS POINT, stačí uviesť, pri objednávke do poznámky, mesto a výdajne miesto. Takto si môžete vybrať balík kedy vám to vyhovuje. https://www.baliky.sk/ na tejto stránke máte uvedené výdajné miesta kde sú k dispozícií.

13.1.2019

Dáváme možnost ktorú postupne zaradíme aj do našej ponuky si vybrať kurierskú spoločnosť.
Pokial by ste mali výhradi posielať s GEIS vieme zabezpečiť aj s GLS prepravu. Stačí uviesť pri objednávke do poznámky, že prajete si posielať cez GLS.

31.5.2018
Akceptujeme emailové objednávky. Pri objednávke uviesť dodaciu adresu typ a množstvo tovaru a telefonický kontakt. Posielajte na obchod@pgchem.sk

1. Reklamácie:
posielajte na info@pgchem.sk predmet správy reklamácia. Následne kontaktujte nás telefonicky 0948 105 105. Aby sme vám spetne potvrdili, či sme prijali vašu reklamáciu. Obchodných podmienkách skontrolujte kategoriu reklamácie.

2. Zrušenie objednávky: posielajte emailom na obchod@pgchem.sk predmet správy zrusenie objednavky

3. Sťažnosť / Nespokojnosť: ohláste prosím telefonicky na 0948 105 105 alebo mailom obchod@pgchem.sk

Avokádový olej, rafinovaný - ( 1 l )

Dostupnosť: Do 7 dní
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 28,32 € ( 23,60 € bez DPH )

Názov

Avokádový olej, avokádo, olej, rafinovaný

INCI: Persea gratissima oil

Informácie

Avokádový olej sa získava z dužiny zreleho avokáda. Avokádo je pôvodom z Mexika, ale teraz sa pestuje po celom svete. Tukový lisovaný olej má zelenú až červenohnedú farbu.

Využitie


Avokádový olej je dôležitým základným nosičom mnohých produktov na starostlivosť o pokožku a telo (olejové roztoky, emulzie a krémy), čo sa stáva normálnym procesom pre tento olej a neohrozuje kvalitu. Je veľmi vhodná pre veľmi suchú a slnečnú poškodenú pokožku a podporuje regeneráciu buniek.

Špecifikácie

Avokádový olej, rafinovaný

UPOZORNENIE: