Ponuka

Novinky

13.1.2019
Pokial vám nevyhovuje doručenie kurierom, spúštame posielanie balíkov aj cez GEIS POINT, stačí uviesť, pri objednávke do poznámky, mesto a výdajne miesto. Takto si môžete vybrať balík kedy vám to vyhovuje. https://www.baliky.sk/ na tejto stránke máte uvedené výdajné miesta kde sú k dispozícií.

13.1.2019

Dáváme možnost ktorú postupne zaradíme aj do našej ponuky si vybrať kurierskú spoločnosť.
Pokial by ste mali výhradi posielať s GEIS vieme zabezpečiť aj s GLS prepravu. Stačí uviesť pri objednávke do poznámky, že prajete si posielať cez GLS.

31.5.2018
Akceptujeme emailové objednávky. Pri objednávke uviesť dodaciu adresu typ a množstvo tovaru a telefonický kontakt. Posielajte na obchod@pgchem.sk

1. Reklamácie:
posielajte na info@pgchem.sk predmet správy reklamácia. Následne kontaktujte nás telefonicky 0948 105 105. Aby sme vám spetne potvrdili, či sme prijali vašu reklamáciu. Obchodných podmienkách skontrolujte kategoriu reklamácie.

2. Zrušenie objednávky: posielajte emailom na obchod@pgchem.sk predmet správy zrusenie objednavky

3. Sťažnosť / Nespokojnosť: ohláste prosím telefonicky na 0948 105 105 alebo mailom obchod@pgchem.sk

Ostropestrecový olej, krmný - ( 1 l )

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 4,20 € ( 3,50 € bez DPH )

Názov

Ostropestrecový olej - ( 1 l ), ostropestrecový olej.

Využitie

Vhodný na prípravu kozmetiky, krémov, mydiel.

Informácie

Olej obsahuje extrakt zo semien pestreca mariánskeho (Silybum marianum). Pestrec mariánsky sa roky úspešne používa pri problémoch s trávením, ochoreniach pečene a žlčníka a ako aj ochrana pečene pred rôznymi toxickými látkami. Pestrec regeneruje a chráni pečeň po prekonaných ochoreniach pečene, pri poškodení pečene alkoholom a je vhodný na podporu liečby pri ochoreniach slinivky. Lecitín pomáha jeho lepšiemu vstrebávaniu. Vitamíny skupiny B majú pozitívny vplyv na správnu funkciu žlčníka a uvoľňovanie žlče v procese trávenia. Natrodale Ostropestrec je dokonalým detoxikačným prostriedkom, ktorý je vhodný po konzumácii väčšieho množstva alkoholu, mastného jedla a pri dlhodobom užívaní liekov. Obsahuje včelí vosk a sójový lecitín.

Špecifikácie

Kvalita balenej látky je KRMNÁ.

UPOZORNENIE: