Ponuka

Novinky

OZNAM
Kvôli obrovskému návalu objednávok sme pozastavili predaj strategických komodít do doby, kým dobehneme staré objednávky, tiež z dôvodu, že ľudia neustále volajú a znemožňujú nám tým prácu. Za pochopenie ďakujem a, keď ani toto opatrenie nepomôže vypne sa telefón, kým sa nevybavia všetky staré objednávky.

1 DOBIERKY SÚ POVOLENÉ LEN PLATOBNOU KARTOU U KURIERA ( DAJTE DO POZNÁMKY ZAPLATIM KARTOU A NEMUSÍME VOLAŤ )
2 PREVODY FUNGUJÚ ŠTANDARDNE
3. RESPIRÁTORY NEBUDÚ
4. NEPÍŠTE EMAILY A NEVOLAJTE KEDY SA VAŠA OBJEDNÁVKA VYBAVI ROBÍME ČO JE NAŠICH SILÁCH
5. Čím viac položiek v objednávke tým dlhšie trvá vybaviť, keď sa neustále dopĺňa a pod. Celý deň sa rieši len emaily a telefonáty a nestíhame robiť vaše objednávky.

Neem, nimbový olej, prirodný - ( 1 l )

Dostupnosť: Do 7 dní
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 40,90 € ( 34,08 € bez DPH )

Názov

Nimbový olej , Neem , lisovaný za studena BIO

Informácie

Nimbový olej sa získava lisovaním semien za studena z plodov Niembames (Neem). Stálezelený nimbový strom je známy ako "prírodná lekáreň pre Indov, ktorí veria v jeho neobmedzené schopnosti. Obsahuje Vitamín A, Vitamín B1, Vitamín B2, Vitamín B6, Vitamín D a tiež špeciálne zložky ako nimbin, nimbidin, nimbidol, gedunin,sodium nimbinate, quercetin, salannin a azadirachtin, ktoré majú jedinečné účinky na pokožku. Má vysoký obsah mastných kyselín, ktoré svojim účinkom zjemňujú a zvlhčujú pokožku.

Využitie

Používa sa ako prírodný repelent, má vlastnosti, ktoré napomáhajú zbaviť sa vší, baktérií a parazitov. Stačí vmasírovať olej do vlasov pred spaním a ráno umyť šampónom a vodou. Má antivírové, antibakteriálne a protiplesňové vlastnosti. Napomáha hojeniu rán a vytváraniu kolagenových vlákien. V kozmetike sa odporúča dávkovanie s kakaovým a bambuckým maslom cca 10 % obsahu, alebo sa môže využívať v mydlách krémoch a vytvoriť emulziu.

Špecifikácie

INCI meno: MELIA AZADIRACHTA SEED OIL
Farba: zelenohnedá až hnedá
Relatívna hustota (20°C): 0,920-0,946
Saponifikačné číslo: 193 mg KOH / g
Jódové číslo: 75
Zloženie mastných kyselín:
kyselina olejová: 40,0 - 55,0%
Kyselina stearová: 15,0 - 20,0%
Kvalita: BIO

Krajina pôvodu

India

Skladovanie

Skladujte na chladnom a suchom mieste, v uzavretej nádobe.

UPOZORNENIE: