Ponuka

Novinky

13.1.2019
Pokial vám nevyhovuje doručenie kurierom, spúštame posielanie balíkov aj cez GEIS POINT, stačí uviesť, pri objednávke do poznámky, mesto a výdajne miesto. Takto si môžete vybrať balík kedy vám to vyhovuje. https://www.baliky.sk/ na tejto stránke máte uvedené výdajné miesta kde sú k dispozícií.

13.1.2019

Dáváme možnost ktorú postupne zaradíme aj do našej ponuky si vybrať kurierskú spoločnosť.
Pokial by ste mali výhradi posielať s GEIS vieme zabezpečiť aj s GLS prepravu. Stačí uviesť pri objednávke do poznámky, že prajete si posielať cez GLS.

31.5.2018
Akceptujeme emailové objednávky. Pri objednávke uviesť dodaciu adresu typ a množstvo tovaru a telefonický kontakt. Posielajte na obchod@pgchem.sk

1. Reklamácie:
posielajte na info@pgchem.sk predmet správy reklamácia. Následne kontaktujte nás telefonicky 0948 105 105. Aby sme vám spetne potvrdili, či sme prijali vašu reklamáciu. Obchodných podmienkách skontrolujte kategoriu reklamácie.

2. Zrušenie objednávky: posielajte emailom na obchod@pgchem.sk predmet správy zrusenie objednavky

3. Sťažnosť / Nespokojnosť: ohláste prosím telefonicky na 0948 105 105 alebo mailom obchod@pgchem.sk

Sezamový olej - ( 500 ml )

Dostupnosť: Málo skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 13,50 € ( 11,25 € bez DPH )

Názov

Sezamový olej, olej, sezam, oil, sezamum indicum

Využitie

Sezamový olej sa často využíva pri výrobe šampónov, mydiel, domácej kozmetiky, v krémoch, čoraz častejšie ho používajú na riedenie s inými olejmi. Kvôli obsahu prírodných ochranných faktorov sa pridáva do pleťových mliek a opaľovacích krémov.

Informácie

Vyniká vysokým obsahom karoténu, horčíku, vápniku, draslíku a zinku, vitamínu A, vitamínu B1 a B3 B6. Semena obsahujú okolo 50 % tuku, 20% bielkovín, 16% sacharidov a 9% vlákniny.

Špecifikácie

Toxikologické údaje

UPOZORNENIE: