Ponuka

Novinky

31.5.2018
Akceptujeme emailové objednávky. Pri objednávke uviesť dodaciu adresu typ a množstvo tovaru a telefonický kontakt. Posielajte na obchod@pgchem.sk

1. Reklamácie:
posielajte na info@pgchem.sk predmet správy reklamácia. Následne kontaktujte nás telefonicky 0948 105 105. Aby sme vám spetne potvrdili, či sme prijali vašu reklamáciu. Obchodných podmienkách skontrolujte kategoriu reklamácie.

2. Zrušenie objednávky: posielajte emailom na obchod@pgchem.sk predmet správy zrusenie objednavky

3. Sťažnosť / Nespokojnosť: ohláste prosím telefonicky na 0948 105 105 alebo mailom obchod@pgchem.sk

Mydlová hmota crystal biela WST - ( 11,5 kg )

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 58,57 € ( 48,81 € bez DPH )

Názov

Mydlová hmota crystal WST nepriehľadná biela , mydlový základ, mydlo na domáce spracovanie.

Oblasť použitia

Kozmetický priemysel

Krajina pôvodu

Veľká Británia

Informácie

Výrobok obsahuje oxid titaničitý, ktorý je bielidlo mydlovej hmoty. Stearan sodný a lauran sodný sú hlavné účinné zložky mydlovej hmoty. Propylénglykol a glycerín sa používajú ako zvlhčovač.

Mydlový základ (zohriať a vyliať) rastlinného pôvodu je vyrobená z kvalitných surovín s vysokým obsahom glycerínu. Farbu nestráca ani pri kontakte s vyššími teplotami po dlhšiu dobu. Obsahuje oxid titaničitý ako opacifikátor. Mydlo vyrobené z tejto hmoty vďaka vysokému obsahu glycerínu zanecháva pokožku hydratovanú (nevysušuje ju).

Využitie

Hmota je určená na ďalšie spracovanie: po miernom zohriatí (napr. v mikrovlnnej rúre) sa roztopí, môžete pridať farby a vône, prípadne aj bylinky a odliať mydielko do foriem. Vhodné na výrobu nepriehľadných mydiel.

Krajina pôvodu: Veľká Británia

Kvalita baleneho výrobku

Kozmetická

Špecifikácie

CAS číslo: 68585-47-7
EINECS: 271-557-7
Forma: pevná
Farba: biela
pH: 7,5-8,5
Bod topenia/rozmedzie bodu topenia: 50 - 60°C
Bod varu: 100°C

Skladovanie

Skladujte dobre uzavreté na chladnom, suchom a na dobre vetranom mieste. Chráňte pred priamym slnečným svetlom a pred teplom.

Tipy a triky

V našom obchode si môžete k mydlovej hmote vybrať aj farby, silice, extrakty či parfumované oleje. Čím môžete spraviť Vaše mydlá výnimočné farebne aj vôňou.

UPOZORNENIE:

R36/38: Dráždi oči a kožu.
R38: Dráždi pokožku.
R41: Riziko vážneho poškodenia očí.