Ponuka

Novinky

13.1.2019
Pokial vám nevyhovuje doručenie kurierom, spúštame posielanie balíkov aj cez GEIS POINT, stačí uviesť, pri objednávke do poznámky, mesto a výdajne miesto. Takto si môžete vybrať balík kedy vám to vyhovuje. https://www.baliky.sk/ na tejto stránke máte uvedené výdajné miesta kde sú k dispozícií.

13.1.2019

Dáváme možnost ktorú postupne zaradíme aj do našej ponuky si vybrať kurierskú spoločnosť.
Pokial by ste mali výhradi posielať s GEIS vieme zabezpečiť aj s GLS prepravu. Stačí uviesť pri objednávke do poznámky, že prajete si posielať cez GLS.

31.5.2018
Akceptujeme emailové objednávky. Pri objednávke uviesť dodaciu adresu typ a množstvo tovaru a telefonický kontakt. Posielajte na obchod@pgchem.sk

1. Reklamácie:
posielajte na info@pgchem.sk predmet správy reklamácia. Následne kontaktujte nás telefonicky 0948 105 105. Aby sme vám spetne potvrdili, či sme prijali vašu reklamáciu. Obchodných podmienkách skontrolujte kategoriu reklamácie.

2. Zrušenie objednávky: posielajte emailom na obchod@pgchem.sk predmet správy zrusenie objednavky

3. Sťažnosť / Nespokojnosť: ohláste prosím telefonicky na 0948 105 105 alebo mailom obchod@pgchem.sk

Chemické rukavice - Bi-colour

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 bal
Cena s DPH: 4,50 € ( 3,75 € bez DPH )

Názov

Rukavice chemické ANSELL

Názov

Rukavice chemické ANSELL

Využitie

Využíva sa na ochranu rúk proti nebezpečným mikroorganizmom,
proti chemikáliam, pri práci s agresívnymi látkami, proti kontaminácii rádioaktívnymi časticami, vo  výskume, vinohradníctve atď.

Informácie

Rukavice Ansell sú z kvalitných materiálov vyrobené firmou, ktorá je svetová jednotka v odbore ochrany rúk. Rukavice sú z úpletu, ktorý bol namočený v nitrile, latexu, polyuretánu, PVC alebo sú bez textilného podkladu a majú rôzne druhy úpravy vnútorného povrchu. Chemická odolnosť je deklarovaná v detaile každého produktu. Chemicky odolné rukavice majú výborné úchopové vlastnosti.