Ponuka

Novinky

31.5.2018
Akceptujeme emailové objednávky. Pri objednávke uviesť dodaciu adresu typ a množstvo tovaru a telefonický kontakt. Posielajte na obchod@pgchem.sk

1. Reklamácie:
posielajte na info@pgchem.sk predmet správy reklamácia. Následne kontaktujte nás telefonicky 0948 105 105. Aby sme vám spetne potvrdili, či sme prijali vašu reklamáciu. Obchodných podmienkách skontrolujte kategoriu reklamácie.

2. Zrušenie objednávky: posielajte emailom na obchod@pgchem.sk predmet správy zrusenie objednavky

3. Sťažnosť / Nespokojnosť: ohláste prosím telefonicky na 0948 105 105 alebo mailom obchod@pgchem.sk

Mydlová hmota s kozím mliekom - ( 11,5 kg )

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 55,54 € ( 46,28 € bez DPH )

Názov

Mydlová hmota crystal s kozím mliekom , mydlový základ, mydlo na domáce spracovanie

Oblasť použitia

Kozmetický priemysel

Krajina pôvodu

Veľká Británia

Informácie

Mydlový základ (zohriať a vyliať) rastlinného pôvodu je vyrobený z kvalitných surovín s vysokým obsahom glycerínu. Mydlo vyrobené z tejto hmoty práve vďaka glycerínu zanecháva pokožku hydratovanú (nevysušuje ju). Obsah kozieho mlieka zaručuje vysoký obsah minerálov a vitamínov, pritom obsahuje aj maslové tuky, ktoré majú hydratačný účinok.

Využitie

Hmota je určená na ďalšie spracovanie: po miernom zohriatí (napr. v mikrovlnnej rúre) sa roztopí, môžete pridať farby a vône, prípadne aj bylinky a odliať mydielko do foriem. Vhodné na výrobu nepriehľadných mydiel.

Kvalita baleneho výrobku

Kozmetická

Špecifikácie

Vzhľad: krycia biela pevná látka pri teplote 25°C (bez kontaminácie)
Obsah vody (Dean&Stark): 24 až 28%
FFA: 0,3-0,5%

Zloženie

Glycerín, voda, cocoate sodný, sorbitol, stearát sodný, kozie mlieko, kokamidopropylbetain, chlorid sodný, citrát sodný, Cocos nucifera (kokosový) olej, polyglyceryl-4 oleát, trisodný sulfosuccinatum, oxid titaničitý, kyselina citrónová.

Skladovanie

Skladujte dobre uzavreté na chladnom, suchom a na dobre vetranom mieste. Chráňte pred priamym slnečným svetlom a pred teplom.

UPOZORNENIE: