Ponuka

Novinky

13.1.2019
Pokial vám nevyhovuje doručenie kurierom, spúštame posielanie balíkov aj cez GEIS POINT, stačí uviesť, pri objednávke do poznámky, mesto a výdajne miesto. Takto si môžete vybrať balík kedy vám to vyhovuje. https://www.baliky.sk/ na tejto stránke máte uvedené výdajné miesta kde sú k dispozícií.

13.1.2019

Dáváme možnost ktorú postupne zaradíme aj do našej ponuky si vybrať kurierskú spoločnosť.
Pokial by ste mali výhradi posielať s GEIS vieme zabezpečiť aj s GLS prepravu. Stačí uviesť pri objednávke do poznámky, že prajete si posielať cez GLS.

31.5.2018
Akceptujeme emailové objednávky. Pri objednávke uviesť dodaciu adresu typ a množstvo tovaru a telefonický kontakt. Posielajte na obchod@pgchem.sk

1. Reklamácie:
posielajte na info@pgchem.sk predmet správy reklamácia. Následne kontaktujte nás telefonicky 0948 105 105. Aby sme vám spetne potvrdili, či sme prijali vašu reklamáciu. Obchodných podmienkách skontrolujte kategoriu reklamácie.

2. Zrušenie objednávky: posielajte emailom na obchod@pgchem.sk predmet správy zrusenie objednavky

3. Sťažnosť / Nespokojnosť: ohláste prosím telefonicky na 0948 105 105 alebo mailom obchod@pgchem.sk

Marhuľový olej, prírodný - ( 100 ml )

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 4,42 € ( 3,68 € bez DPH )

Názov

marhuľový olej, marhuľa, olej

Oblasť použitia

Kozmetický priemysel

Informácie

Marhule a mandle sú v príbuzenstve, preto aj oleje lisované z ich semien majú podobné vlastnosti. Tento olej má širokú použiteľnosť, možno ho aplikovať aj na detskú pokožku, je však ľahší, menej hustý ako mandľový olej, nezanecháva mastný pocit na pokožke. Marhuľový olej sa odporúča pre všetky typy pleti, veľmi dobre vyživuje dehydrovanú, citlivú, starnúcu pleť ako aj pokožku náchylnú k zápalom.

Využitie

Využívajú ho ako masážny olej alebo olej na výrobu domácej kozmetiky napr. v krémoch v emulziách, pri príprave emulzií môže byť ohrievaný s inými olejmi.

UPOZORNENIE: