Ponuka

Novinky

13.1.2019
Pokial vám nevyhovuje doručenie kurierom, spúštame posielanie balíkov aj cez GEIS POINT, stačí uviesť, pri objednávke do poznámky, mesto a výdajne miesto. Takto si môžete vybrať balík kedy vám to vyhovuje. https://www.baliky.sk/ na tejto stránke máte uvedené výdajné miesta kde sú k dispozícií.

13.1.2019

Dáváme možnost ktorú postupne zaradíme aj do našej ponuky si vybrať kurierskú spoločnosť.
Pokial by ste mali výhradi posielať s GEIS vieme zabezpečiť aj s GLS prepravu. Stačí uviesť pri objednávke do poznámky, že prajete si posielať cez GLS.

31.5.2018
Akceptujeme emailové objednávky. Pri objednávke uviesť dodaciu adresu typ a množstvo tovaru a telefonický kontakt. Posielajte na obchod@pgchem.sk

1. Reklamácie:
posielajte na info@pgchem.sk predmet správy reklamácia. Následne kontaktujte nás telefonicky 0948 105 105. Aby sme vám spetne potvrdili, či sme prijali vašu reklamáciu. Obchodných podmienkách skontrolujte kategoriu reklamácie.

2. Zrušenie objednávky: posielajte emailom na obchod@pgchem.sk predmet správy zrusenie objednavky

3. Sťažnosť / Nespokojnosť: ohláste prosím telefonicky na 0948 105 105 alebo mailom obchod@pgchem.sk

Avokádový olej, prírodný - ( 100 ml )

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 3,30 € ( 2,75 € bez DPH )
Množstvo Zľava
5 ks a viac 10%
10 ks a viac 15%

Názov

Avokádový olej, avokádo, olej

Využitie

Avokádový olej je vďaka svojím kvalitám vhodný na každodenné použitie – je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny – mononenasýtenú (96% kyselina olejová) a polynenasýtenú (98% kyselina linolová), obidve pre organizmus nepostrádateľné. Má nízky obsah nasýtených kyselín, je bohatým zdrojom vitamínu A, B, D a E (prírodný = tokoferol, spomaľujúci starnutie, nevyhnutný antioxidant človeka), a zároveň môže obsahovať až 2,4% bielkovín (proteínov). Predovšetkým obsahuje betasitosterol, ktorý podporuje znižovanie „zlého“ cholesterolu v krvi. Aj betasitosterol je účinný antioxidant.

Informácie

100% čistý avokádový olej sa získava nasledovným spôsobom: dozreté avokádo sa oberie, starostlivo pretriedi a najzrelšie plody bez šupky a bez jadra sa spracujú prírodnou cestou pod tlakom (lisovaním) za studena (panenský avokádový olej surový), dekantáciou (oddelením nečistôt zliatím kvapaliny po ich usadení), centrifugáciou (odstredením) a filtráciou surového oleja sa obdrží výnimočne čistý olej – 100% panenský avokádový olej, ktorý si zachováva všetky vlastnosti čerstvého avokáda.

Špecifikácie

Avokádový olej, lisovaný za studena NERAFINOVANÝ prírodný

UPOZORNENIE: