Ponuka

Novinky

19.3.2019
Odteraz poštovné zadarmo nad 90 EUR do 40 kg balík.

11.2.2019
Zaviedli sme papierové tašky pri osobných odberoch, odteraz si môžete vybrať aj papierové ak nemáte radi plastové.

13.1.2019
Dáváme možnost ktorú postupne zaradíme aj do našej ponuky si vybrať kurierskú spoločnosť.
Pokial by ste mali výhradi posielať s GEIS vieme zabezpečiť aj s GLS prepravu. Stačí uviesť pri objednávke do poznámky, že prajete si posielať cez GLS.

31.5.2018
Akceptujeme emailové objednávky. Pri objednávke uviesť dodaciu adresu typ a množstvo tovaru a telefonický kontakt. Posielajte na obchod@pgchem.sk

1. Reklamácie:
posielajte na info@pgchem.sk predmet správy reklamácia. Následne kontaktujte nás telefonicky 0948 105 105. Aby sme vám spetne potvrdili, či sme prijali vašu reklamáciu. Obchodných podmienkách skontrolujte kategoriu reklamácie.

2. Zrušenie objednávky: posielajte emailom na obchod@pgchem.sk predmet správy zrusenie objednavky

3. Sťažnosť / Nespokojnosť:
ohláste prosím telefonicky na 0948 105 105 alebo mailom obchod@pgchem.sk

Avokádový olej, prírodný - ( 100 ml )

Dostupnosť: Skladom
Množstvo: x 1 ks
Cena s DPH: 3,30 € ( 2,75 € bez DPH )
Množstvo Zľava
5 ks a viac 10%
10 ks a viac 15%

Názov

Avokádový olej, avokádo, olej

Využitie

Avokádový olej je vďaka svojím kvalitám vhodný na každodenné použitie – je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny – mononenasýtenú (96% kyselina olejová) a polynenasýtenú (98% kyselina linolová), obidve pre organizmus nepostrádateľné. Má nízky obsah nasýtených kyselín, je bohatým zdrojom vitamínu A, B, D a E (prírodný = tokoferol, spomaľujúci starnutie, nevyhnutný antioxidant človeka), a zároveň môže obsahovať až 2,4% bielkovín (proteínov). Predovšetkým obsahuje betasitosterol, ktorý podporuje znižovanie „zlého“ cholesterolu v krvi. Aj betasitosterol je účinný antioxidant.

Informácie

100% čistý avokádový olej sa získava nasledovným spôsobom: dozreté avokádo sa oberie, starostlivo pretriedi a najzrelšie plody bez šupky a bez jadra sa spracujú prírodnou cestou pod tlakom (lisovaním) za studena (panenský avokádový olej surový), dekantáciou (oddelením nečistôt zliatím kvapaliny po ich usadení), centrifugáciou (odstredením) a filtráciou surového oleja sa obdrží výnimočne čistý olej – 100% panenský avokádový olej, ktorý si zachováva všetky vlastnosti čerstvého avokáda.

Špecifikácie

Avokádový olej, lisovaný za studena NERAFINOVANÝ prírodný

UPOZORNENIE: